Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Audio
ca: Àudio

en: Layout
ca: Disposició

en: Header
ca: Capçalera

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Video
ca: Vídeo

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.
ca: Instruccions per a presentar a l'usuari a la part inferior d'aquest camp en el formulari d'edició.

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Status message
ca: Missatge d'estat
