Schema.org Blueprints Experimental (1.0.0-alpha9) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
