Schema.org - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Block
oc: Blòt

en: Events
oc: Eveniments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
