Schema.org - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add an Event
nl: Evenement toevoegen
