Schema.org - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Past
hu: Korábbi

en: Page - Upcoming
hu: Oldal - Közelgő

en: Page - Past
hu: Oldal - Korábbi
