Schema.org - en to es translation catalogue (12 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Block
es: Bloque

en: Events
es: Eventos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Upcoming Events
es: Próximos eventos

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Upcoming
es: Próximos

en: Master
es: Máster
