Schema.org - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
