Schema.org - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Events
ru: Мероприятия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Upcoming Events
ru: Предстоящие события

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Upcoming
ru: Предстоящее

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Past Events
ru: Прошедшие события
