Schema.org - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Past Events
uk: Минулі події
