Schema.org - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
