Schema.org - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe
