Schema.org - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
