Schema.org - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
