Schema.org - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
