Schema.org - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
