Schema.org - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
