Schema.org - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina
