Schema.org - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас
