Schema.org - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
