Schema.org - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
