Schema.org - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет
