Schema.org - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
