Schema.org - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Price
mr: किंमत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Ratings
mr: श्रेणी
