Schema.org - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
