Schema.org - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
