Schema.org - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Organizations
pt: Organizações

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente
