Schema.org - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
