Schema.org - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page
ast: Páxina
