Schema.org - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
