Schema.org - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Organization
is: Stofnun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
