Schema.org - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
