Schema.org - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Organization
ru: Организация

en: Offset
ru: Пропустить

en: Person
ru: Личность

en: Organizations
ru: Организации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
