Schema.org - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
