Schema.org - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە
