Schema.org - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
