Schema.org - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
