Schema.org - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran
