Schema.org - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
