Schema.org - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Feed
fr: Flux

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
