Schema.org - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
