Schema.org - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
