Schema.org - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
