Schema.org - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Feed
ja: フィード

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
