Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha25) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
