Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha25) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Feed
is: Veita

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
