Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha26) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
