Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha27) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
