Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha27) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
