Schema.org - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Feed
fi: Syöte

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
