Schema.org - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
